Практична робота 6. Створення відеокліпу. Додавання відеоефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду.

Практична робота 6. Створення відеокліпу. Додавання відеоефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду.
Цілі:
ü навчальна: навчитись створювати  відео кліпи  за допомогою програми Windows Movie Maker; сформувати навички роботи з розкадровкою та шкалою часу, удосконалити навички використання відео переходів та відео ефектів, створення назв та титрів;
ü розвивальна: розвивати творчий потенціал  та світогляд.
ü виховна:   виховувати пізнавальний інтерес до предмету.
Тип уроку:  урок  формування вмінь і навичок.
Хід уроку
І. Організаційний етап
·    привітання
·    перевірка присутніх
·    перевірка готовності учнів до уроку
ІІІ. Актуалізація  опорних знань
Методичний прийом  «Квітка розв’язань».
На дошці намальована квітка з центром «Застосування мультимедіа». Учні по черзі в пелюстки записують сфери застосування (варіанти відповідей: реклама, освіта, розваги, кіноіндустрія, наукові дослідження, телеконференції).
ІV. Мотивація навчальної діяльності.
Питання до класу:
·      Як додавати у відео кліп аудіо- та відео фрагменти із зовнішніх джерел?
·      Як синхронізувати аудіоряд з відеорядом?
·      Як налаштувати часові параметри аудіо- та відеоряду?
·      Як додавати відеоефекти до відеокліпу  та налаштувати переходи між його фрагментами?
V. Формування вмінь та навичок
Інструктаж з ТБ. Практична робота 6. Створення відеокліпу. Додавання відеоефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду.
За наявності підручника завдання для  практичної роботи можна взяти звідти
Учні виконують Практичну роботу  на ст. 97  підручника
Файли-заготовки  додаються до цього конспекту.
VІ. Підсумки уроку
Рефлексія
Ø мені було незрозуміло…;
Ø у мене виникли такі запитання…;
Ø я не впорався з такими завданням…;
Ø мені сподобалось і я буду використовувати…

VІI. Домашнє завдання
Підручник   повторити розділ 4,  підготуватись до практичної роботи №7.
VІІI.  Оцінювання роботи учнів


Завантажити 

Немає коментарів:

Дописати коментар