Тема: Підсумково-узагальнюючий урок з теми «Електронне листування». Практична робота №1  Електронне листування
Мета:
·        навчальна: навчитися користуватися електронною поштою за допомогою веб-інтерфейсу, керувати електронними повідомленнями: складати, надсилати, отримувати, видаляти, вказувати тему повідомлення; вкладати файли у повідомлення, переглядати файли з отриманих.
  • розвивальна: розвивати комунікативність.
·        виховна: виховувати культуру спілкування.
Тип уроку:  контроль та коригування знань, умінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники.
Хід уроку
I.                  Організаційний етап
II.               Перевірка домашнього завдання
·        Для чого використовують адресну книгу?
·        Що таке етикет електронного листування?
·        Для чого в електронних листах використовують смайлики?
·        Які небажані листи ти можеш отримати електронною поштою?
·        Яких правил слід дотримуватися, щоб робота з електронною поштою була безпечною?
·        Для чого створюють нові папки в електронній скриньці?
III.           Мотивація навчальної діяльності
На цьому уроці ми маємо повторити, більш глибоко усвідомити навчальний матеріал з теми «Електронне листування», узагальнити його і систематизувати. Для цього ми проведемо змагання.
IV.       ПЕРЕВІРКА ЗНАННЯ ФАКТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ ТА ОСНОВНИХ ПОНЯТЬ
Учні поділяються на шість груп. Кожній групі дається картка із схемою. (Додатки до уроку)
Завдання: за поданою схемою скласти стислу розповідь (2-3хв.). В розповіді повинні взяти участь всі учні групи.
Проведення змагання на кращу розповідь за схемою.
Кожна група по черзі виступає і відтворює свою розповідь.
V.          Практична робота №1 Електронне листування.
(За наявності підручника завдання для  практичної роботи можна взяти звідти)
Інструктаж з техніки безпеки
VI.       Підбиття підсумків уроку
Учні дають відповіді на запитання вчителя. Учитель узагальнює ці відповіді.
1. Що нового сьогодні дізналися?
2. Чого навчилися?
3. Що сподобалось на уроці, а що ні?
4. Чи виникали труднощі?
VII.    Домашнє завдання  
Опрацювати § 5 ст. 32-34

VIII. Оцінювання роботи учнів








Немає коментарів:

Дописати коментар