Тема уроку.Виконавці
і події в середовищі Скретч.
Мета
уроку. Навчальна
– розглянути з яких команд може складатися середовище Скретч, як змінити
виконавця в середовищі Скретч та скільки виконавців можна використовувати у
проекті Скретч.
розвивальна
– розвивати мислення, увагу учнів;
Тип
уроку. Засвоєння нових знань.
Обладнання
та
наочність.
Комп’ютерний клас.
Хід уроку
I.
Організаційний момент
·
привітання
Добрий
день! Вітаю всіх присутніх.
·
перевірка
присутніх
·
перевірка
готовності учнів до уроку
II.
Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.
Учитель. Ви на попередньому уроці познайомилися з програмою Скретч, що ви
запам’ятали?
Вправа «Мозковий
штурм»
— Зараз кожен з вас має назвати які дії можна
виконувати в програмі?
III.
Вивчення нового матеріалу
Розповідь
учителя за підручником с. 31-33 з демонструванням в програмі Скретч
Проведення
комплексу вправ для зняття зорової та м’язової втоми.
IV.
Усвідомлення набутих знань
Робота з підручником
с.37(Обговорюємо).
V.
Закріплення та узагальнення знань
Робота
за підручником
Автор підручника
|
Морзе Н. В., Барна
О. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Саражинська Н. А.
|
Параграф
|
5
|
Номер завдання
|
Діємо: впр.1-5
|
VI. Підбиття
підсумків уроку
Рефлексія
-
Чи
задоволені ви своєю роботою?
-
У якому настрої ви працювали на уроці?
-
Що
вам запам’яталось на уроці?
-
Де вам стануть в пригоді здобуті сьогодні
знання?
VII. Домашнє
завдання
1. Опрацювати §5
с.31-39
2. Завдання за
підручником
Автор підручника
|
Автор підручника
Морзе Н. В., Барна О. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Саражинська Н. А.
|
Параграф
|
5
|
Номер завдання
|
впр.5 с.38
|
Немає коментарів:
Дописати коментар